Home Ознаки Статии означени со "ќерка"

ќерка

Најдобриот македонски фудбалер и капитен на нашата селекција, Горан Пандев по третпат стана татко откако на свет, сопургата Надица ја донесе ќеркичката Софија. Пандев за...