Home Ознаки Статии означени со "хотел"

хотел

Храбрите авантуристи една ноќ можат да поминат во проѕирната капсула која е прикачена за карпа на 120 метри височина, во светата долина на Инките...

Премиерот Никола Груевски, шефот на тајната полиција Сашо Мијалков, министрите Зоран Ставревски и Гордана Јанкуловска, како и пратениците од првите собраниски клупи Влатко Ѓорчев,...