Home Ознаки Статии означени со "урбани уметнички акции"

урбани уметнички акции

Синоќа во Центарот за култура „Антон Панов“ – Струмица беше отворена изложбата во рамките на проектот „Урбани уметнички акции“. „Изложбата се состои од повеќе од...