Home Ознаки Статии означени со "татко"

татко

Најдобриот македонски фудбалер и капитен на нашата селекција, Горан Пандев по третпат стана татко откако на свет, сопургата Надица ја донесе ќеркичката Софија. Пандев за...

Како, кога ќе пораснат, мажите ќе се однесуваат кон другите, пред се кон жените во својата околина, зависи од тоа што ќе научат во...

Ова девојче уште од малечка има свој став, па во текот на оброкот се впушта во длабоки расправи со својот татко. Разговорот се одвива на...