Home Ознаки Статии означени со "сцена"

сцена

Чувството да настапиш пред седум милиони публика е неверојатно, напиша Џамбо Агушев на својот фејсбук профил, за настапот во Полска, заедно со MarylaRodowicz и групата Terno. Агушев...