Home Ознаки Статии означени со "принцеза"

принцеза

На синоќешната маскенбалска забава во хотелот Сириус беа избрани принцот и принцезата Никола и Наташа Илиеви кои ќе го предводат карневалското дефиле. Како и...

Во преполната сала на „Сент Џорџ“, најмалите и најубавите, маскирани во своите омилени ликови се смееја, пееја и дружеа, означувајки го почетокот на струмичкиот...