Home Ознаки Статии означени со "Охрид"

Охрид

Анкетата што ја направи  Охрид1 на прашањето што се тоа венерични болести, една од анкетираните проблемот со сексуално преносливите болести го лоцираше во оловото. https://www.youtube.com/watch?v=WjDPvoAhhNw  

Кошаркарскиот клуб Струмица успеа да стигне до четвртата сезонска победа во Првата лига, и тоа на гостински терен, откако во рамките на 11. коло...

Како деновите стануваат неподносливо топли заедно со разиграните комарци, така знам дека е подготвена реколтата за собирање на балканските турбо фолк пејачи.  Не е...

По објавувањето на „бомбата“ во Охрид, претседателот на СДСМ, Зоран Заев, во интервју за охридската телевизија ТВМ вели дека во наредниот период поради објавување...