Home Ознаки Статии означени со "Никола Секулов"

Никола Секулов

Нашиот најдобар фудбалер Горан Пандев, по вечерашниот натпревар на неговата екипа Џенова против Јувентус, каде беа поразени од 1:0 во Торино, му го подари...