Home Ознаки Статии означени со "еднпартиски избори нема да дозволиме"

еднпартиски избори нема да дозволиме

Под мотото „17 мај 2016 – остануваме до конечна победа за слобода“, струмичани вечерва со пораки ја ишараа главната крстосница во градот. „Еднопартиски избори нема...