Home Ознаки Статии означени со "Доналд Трамп"

Доналд Трамп

Професорката по психијатрија на Универзитетот Јеил, д-р Бренди Ли, предупредува дека менталната состојба на американскиот претседател Доналд Трамп е „заплеткана“ и дека тој претставува...