Home Ознаки Статии означени со "Влатко Костов"

Влатко Костов

Влатко Костов е новото име за функцијата претседател на ФФМ кое кружи низ јавноста како најсериозен кандидат по оставката на досегашниот Илчо Ѓорѓиоски. Штипјанецот...