Home Ознаки Статии означени со "Божиќна евровизија"

Божиќна евровизија

Tрадиционалниот новогодишен-божиќен концерт насловен „Божиќна Евровизија“ ги воодушеви синоќа присутните во Центарот за култура „Антон Панов“. ОКолу 80 ученици од СОУ „Јане Сандански“, под...