Home Ознаки Статии означени со "адвокатска канцеларија"

адвокатска канцеларија

Тешка кражба која се случила ноќта помеѓу сабота и недела на улицата „Ленинова“, во адвокатска канцеларија на Ж.Л.(57), непознат сторител извршил тешка кражба, информираат од...