Почетна Инфоград

ЛК СДММ Струмица: Никола, веќе не си премиер!

Младите социјалдемократи од Струмица синоќа организираа герила акција преку која упатија низа пораки до претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски.

„Никола, веќе не си премиер”, „Збогум Никола”,беа дел од пораките кои беа поставени на повеќе локации низ градот.

[juicebox gallery_id=”445″]