Почетна Вести

Во живо: Заев во 14.00 ќе објави нова „бомба“

Социјалдемократскиот сојуз на Македонија за денеска во 14:00 часот најави прес конференција, на која се очекува претседателот на партијата, Зоран Заев, да ја објави 20-та „бомба“.

Прес конференцијата може да ја следите во живо ОВДЕ.