Почетна УраКултура

Прием на карневалските групи и ВИП гостите (Фотогалерија)

Вечерва во Домот на АРМ во Струмица, в.д. градоначалникот Костадин Костадинов ги поздрави и им посака добредојде на гостите на струмичкиот карневал, на приемот кој што се одржа во нивна чест.

[juicebox gallery_id=”518″]