Почетна Инфоград

Заев им го честиташе Божик на штитениците во Банско (Фото)

Дванаесетгодишното искрено пријателство и взаемна почит и вечерва на најголемиот хрисијански празник Божик, ги потврдија претседателот на СДСМ, Зоран Заев, и штитениците на Заводот за заштита и рехабилитација во Банско.

 

Во пријатна празнична атмосфера си ги честитаа Новата 2017 година и божиќните празници и си посакаа многу, здравје, среќа и подобар живот.